Im więcej kupisz, tym większy rabat otrzymasz! Przy zakupie powyżej 140 Zl - 20 Zl rabatu, powyżej 300 Zl - 60 Zl rabatu
Kod MIK23
×
W PRZYPADKU WSZYSTKICH NOWYCH ZAMÓWIEŃ PRZEDŁUŻAMY TERMIN ZWROTU ALBO ZMIANY TOWARU DO 15.01.2024
Vybrané filtry
Cena
Barva
Material
Wysokość
Rodzaj firanki
WZÓR FIRANKI

Nowości METRAŻ Forbyt

W jaki sposób można zamówić firany metrażowe?   wystarczy wybrać konkretny typ firany, podać wymaganą ilość (ilość metrów = szerokość firany), można wybrać również dodatkowe usługi, które zostaną przygotowane na zamówienie (obszycie, taśma marszcząca, tunel). ponieważ chodzi tutaj o produkcję na zamówienie, czas dostawy zamówienia wynosi 7 dni roboczych. Przepraszamy, ale ze względu na ogromny wzrost zamówień na szycie na wymiar, w przypadku tych zamówień może wystąpić opóźnienie w wysyłce. Dziękujemy za zrozumienie. jedynym warunkiem u sprzeda Kontynuuj

W jaki sposób można zamówić firany metrażowe?

 

  • wystarczy wybrać konkretny typ firany, podać wymaganą ilość (ilość metrów = szerokość firany), można wybrać również dodatkowe usługi, które zostaną przygotowane na zamówienie (obszycie, taśma marszcząca, tunel).
  • ponieważ chodzi tutaj o produkcję na zamówienie, czas dostawy zamówienia wynosi 7 dni roboczych. Przepraszamy, ale ze względu na ogromny wzrost zamówień na szycie na wymiar, w przypadku tych zamówień może wystąpić opóźnienie w wysyłce. Dziękujemy za zrozumienie.
  • jedynym warunkiem u sprzedaży firan metrażowych jest PŁATNOŚĆ Z GÓRY (przelewem bankowym, kartą online) z powodu "produkcji na zamówienie".

 

razem 4 produktów

Czekasz na nowości? Napiszemy do Ciebie!

Newsletter

Chcesz otrzymać 20 zł rabatu na pierwsze zakupy? Zapisz się do newslettera.