Pytania

Ile wynosi opłata pocztowa?

Cena, za jaką zamawiasz produkt to cena końcowa, nie doliczamy już żadnego VAT-u ani niczego innego. Opłatę pocztową dolicza się zawsze przed zobowiązującym odesłaniem zamówienia. Szczegółowo opisane formy transportu i opłat pocztowych.

W jaki sposób można wykorzystać bon upominkowy?

Otrzymali Państwo rabat na zakup i chcą go Państwo zastosować? Prosimy o skorzystanie z tego adresu www.dekortextil.pl/kupon/, gdzie można wpisać kod z Państwa bonu upominkowego. Rabat zostanie natychmiast zastosowany i w koszyku będzie widoczna cena po obniżce.

Co konkretnie znaczy informacja "czas ekspedycji" produktu?

Informuje o terminie, w jakim jesteśmy zdolni odebrać towar z magazynu, zapakować go i wysłać. Potem już zależy od przewoźnika, w jakim terminie paczkę otrzymasz.

Jeszcze nie otrzymałem paczki, która miała nadejść już trzy dni temu, dlatego chciałbym zapytać jeśli nadejdzie i kiedy?

Ponownie powtarzamy, że ilość dni przy produkcie to tylko okres, w którym my jesteśmy w stanie podjąć produkt w magazynie, zapakować go i wysłać, reszta zależy od przewoźnika. W momencie wysłania paczki otrzymasz e-mail, który poinformuje Cię o wysłaniu paczki.

Mogę sobie towar obejrzeć gdzieś osobiście? Gdzie znajduję się wasz magazyn/sklep?

Magazyn oraz sklep stacjonarny znajdują się w Trzyńcu w Czechach - kontakty.

MASZ DALSZE PYTANIA??

Chętnie odpowiemy, wystarczy się zapytać...

Newsletter

Chcesz otrzymać 20 zł rabatu na pierwsze zakupy? Zapisz się do newslettera.