Zaslony s rabatem 10%
Kod TERMO10
×

Jak wybrać pokrowiec na siedzenie

Chcesz zmienić styl wnętrza i myślisz o zakupie nowych mebli? Stare meble nie pasują do nowego wyglądu domu? neuvedeno musisz go wyrzucać! Zdejmowane pokrowce na sofy , fotele i krzesła są rozwiązaniem.

Łatwa konserwacja pokrowców na siedzenia

Pokrowce na siedzenia i krzesła to niewątpliwie fantastyczny wynalazek. To idealne rozwiązanie dla kreatywnych osób, które nie boją się eksperymentować i cieszyć się zmianami. Zaimki rodziców małych dzieci i właścicieli zwierząt domowych również docenią łatwą konserwację okładek . Zdejmowane pokrowce na siedzeniu lub krześle można prać, co daje prostsze rozwiązanie niż czyszczenie każdego runo osobno. Można je prać w pralce w temperaturze 40 ° C. Pokrycie mebli powłoką zapobiega jej zarysowaniu i usunięciu kanapy z brudu.

Jedno miejsce, setki możliwości

Zdejmowane pokrowce na siedzenia to doskonały wybór dla tych, którzy lubią zmieniać wygląd swojego mieszkania. Za kilka koron i mniej niż minutę możesz zmienić wygląd całego pokoju. I tak często, jak chcesz. Można zmieniać kolory i motywy w zależności od nastroju, pory roku i różnych okazji.

Pokrowce na siedzenia również ożywiają design starych mebli. Czy masz stare krzesło z narożnym siedzeniem, które nie mieści się w domu, ale czy nie chcesz go wyrzucić? Spróbuj dostosować go do nowoczesnego stylu , pomagając w narożniku na krześle narożnym lub krześle. Równie łatwo można ożywić wygląd fotela lub sofy. Ponadto, zdejmowane pokrowce umożliwiają pokrycie uszkodzonych części mebli, czyniąc je mniej podatnym lub postrzępionym. Pokrycie siedziska nową powłoką jest mniej inwestycyjne niż zakup nowego siedzenia.

Interesujące wzory i Materiały na pokrowcach

Możesz Select spośród szerokiej gamy kolorów i wzorów. Pokrowce na siedzenia są wykonane niemal we wszystkich kolorach i ozdobione różnorodnymi motywami. Interesujący jest tak zwany wzór żakardowy, który tworzy efekt 3D na siedzisku. Zaletą dzianiny żakardowej jest również wysoka wytrzymałość Materiału.

Elastyczne i wieloplastyczne pokrowce na siedzenia - co za różnica?

Możesz również Select między elastycznymi i wielowarstwowymi (z kolei - rozciągalnymi) Materiałami powłokowymi. Multieflastyczne siedzenia na siedzeniu mogą być rozciągnięte do szerokości i wysokości, z łatwością dostosowane do wymiarów nietypowych siedzeń i sprawdzone w sofach narożnych. Na fotelach lub krzesłach można stosować pokrowce wielostronne, zaimki o nietypowym kształcie, ale na krześle zalecamy raczej elastyczną osłonę siedziska krzesła lub elastyczną osłonę całego fotela z oparciem. Występuje taniej, a w przypadku krzesła klasycznego służy tak samo jak powłoka wielowarstwowa.

Newsletter

Chcesz otrzymać 20 zł rabatu na pierwsze zakupy? Zapisz się do newslettera.