System kreditowy - za każde zamówienie zwrócimy 2% wartości zakupów w postaci kredytów - wystarczy się tylko zarejestrować.

Konkurs: Wygraj prześcieradła bawełniane BELA

Gramy dla bavlěné burgunda pościel Bela

Wygraj atrakcyjne pościel Bela z geometrycznym wzorem wartości 695 CZK. Obie strony są drukowane w ten sam wzór w modnym połączeniu z bordowym i szarym. Do produkcji pościeli jest używany w 100% bavna premium. Jest to materiał najwyższej klasy, który zapewnia najlepsze cechy bielizny - pięknym wyglądem, trwałością i wysoką jakością. Rozmiar pościeli to 200 x 140 cm + 1 szt okładki dla poduszkę 90 x 70 cm.

Warunki konkursu:

  • Konkurs odbywa się w okresie od 24 8th-15 9 2015 23:59
  • Każdy uczestnik może startować tylko raz, w przeciwnym razie zostanie on automatycznie wyeliminowany z konkursu
  • Zawodnicy muszą być fanem naszej strony na Facebooku
  • Zwycięzcą zostaje zawodnik, który uda się odpowiedzieć na wszelkie pytania, a jego końcówka jest najbliżej poprawnej odpowiedzi
  • Winner zostanie powiadomiony e-mailem o wygranej w konkursie, po dokonaniu oceny, nie później niż do 21 września

 

Biorąc udział w konkursie zgadzasz otrzymywać wiadomości nowość naszego systemu, zgodnie z ustawą nr. 480/2004 Sb. Wiadomość e-mail zostanie wysłane zaproszenie do czterech razy w miesiącu. Każdy e-mail będzie zawierał krótka instrukcja wypisania się z e-maili. W wiadomości e-mail, będziemy być informowany o nowych wydarzeniach, transferów.

Newsletter

Chcesz otrzymać 20 zł rabatu na pierwsze zakupy? Zapisz się do newslettera.