Dekortextil   /   Modne groszki i paski

Modne groszki i paski

Wypowiedz wojnę nudnym wnętrzom! Groszki i paski z łatwością ożywią twój dom i sprawią, że będzie on przytulny. Jeśli boisz się kolorów, te popularne i zabawne wzory, które powracają do mody, pomogą ci ze zmianą wnętrza! Tkaniny w paski nadają się szczególnie do prostych, nowoczesnych mieszkań. Jeśli masz bardziej romantyczną duszę i twój dom jest nastrojony w angielskim stylu retro, groszki będą właściwym wyborem dla ciebie. Nie bój się łączyć obu wzorów. Często wystarczy kilka pasków i groszków, aby dom wylepszyć.

Nie każdy pasek jest identyczny

Paski i groszki nadają twojemu domu francuski charakter, dodatkowo pomieszczenie wspaniale się rozjaśni i doda twoim meblom nowoczesny wygląd. Istnieje wiele sposobów wykorzystania pasków w domu. Dużym hitem w ostatnim czasie jest tapeta w paski, która może optycznie powiększyć lub pomniejszyć pomieszczenie. Zależy czy tapetę przykleisz pionowo lub poziomo. Jeśli masz małe mieszkanie, poszerz go poziomymi paskami, jeśli chcesz przedłużyć, to skorzystaj z pasków pionowych.

Nieśmiertelne groszki

Może nie jesteś fanem pasków? Nie szkodzi, dom możesz ulepszyć również ponadczasowymi groszkami i kropkami, które nadadzą wnętrzu charakter retro i zadbają o przyjemną, ciepłą rodzinną atmosferę. W naszej aktualnej ofercie znajdziesz dużą ofertę wzorów w kropki, niezależnie od tego, czy są to różne kolory, duże czy małe groszki.

Jak połączyć groszki i paski?

Paski i groszki bardzo dobrze do siebie pasują. Zdecydowanie nie musisz się bać tej kombinacji! Nie wolno jednak zapominać o zasadach, które warto przestrzegać przy wyborze tkaniny dekoracyjnej:

 1. Wybierz jeden główny wzór. Nie dobrze, jeśli kropki i paski walczą o dominację.
 2. Aby zachować jednolitość, konieczne jest wybranie, które harmonizują ze sobą.

WSKAZÓWKA: Spróbuj najpierw zastosować wzory na pościeli, narzutach, poduszkach, siedziskach, zasłonach i innych elementach wnętrza, które można łatwo wymienić.

 • Darmowa dostawa
  od 300 zł
 • Prezent do zakupów
  powyżej 100 zł
 • Towar wprost
  od producenta
 • Jesteśmy na rynku
  od 25 lat