System kreditowy - za każde zamówienie zwrócimy 2% wartości zakupów w postaci kredytów - wystarczy się tylko zarejestrować.

Modne kropki i paski

Wypowiedzieć wojnę nudny wnętrz! Kropki i paski do ożywienia i pot i swoją ponurą domu. Jeśli boisz się kolorów, z radykalną zmianą pomocą wewnętrznego te bardzo popularne i zabawy wzory, które są w modzie ponownie! Paski tkaniny są szczególnie nadaje się do prostych, nowoczesnych apartamentów. Jeśli jesteś bardziej romantycznej duszy i Twój dom jest urządzony w stylu retro angielskiego, będą w odpowiednich miejscach wybór. neuvedeno bój się łączyć oba wzory. Często wystarczy tylko kilka pasków i kropek, które widać przez gospodarstwo domowe.

Rozebrać jak taśmy

Smugi i paski dać domu francuski szyk i odrobinę retro uroku. Dodatkowo pokój cudownie rozjaśnić i dodać nowoczesny wygląd mebli.

Sposoby korzystania z pasków w domu, jest wiele. Są hitem ostatnio paski tapety, które mogą optycznie powiększyć pomieszczenie, a nawet kurczą. Zależy to, czy klej tapety na ścianie pionowo lub poziomo. Jeśli jesteś trochę płaskie, poziome pasy przedłużyć go, jeśli chcesz przedłużyć pokój, wybierz pionowy.

FOTO

Immortal kropki

Paski mówił do ciebie? neuvedeno ma znaczenia, w domu bardziej przytulny, można również użyć ponadczasowe kropki i pierścienie, które dają Twojemu wnętrzu odrobinę retro i dbać o uspokojenie i bardzo przyjemna, rodzinna atmosfera. W naszej aktualnej ofercie posiadamy szeroką gamę oczyszczonych wzorców, czy są one inaczej kolorowe, duże lub małe kropki.

FOTO

Selfk połączyć kropki i paski?

Paski i kropki siebie pasuje bardzo dobrze. Takie połączenie na pewno nie będą się bać! Ale nie należy zapominać, zasady, co jest dobre do wyboru tkaniny dekoracyjne, wykonaj następujące:

  1. Wybierz tylko jedną centralną wzór. To nie jest dobry do siebie paski i kropki konkurujących o uwagę.
  2. W celu zachowania spójności, konieczne jest, aby wybrać kolory harmonizują ze sobą.

WSKAZÓWKA: Spróbuj pierwsze stosowanie wzorów na pościel, narzuty, poduszki, poduszki siedzenia, tapety i innych elementów wnętrza, które można łatwo wymienić na inny. Jeśli nadal wzory, jak można rozpocząć dekoracji dużych powierzchni.

FOTO

Newsletter

Chcesz otrzymać 20 zł rabatu na pierwsze zakupy? Zapisz się do newslettera.