Dekortextil   /   Właściwy wybór narzuty

Właściwy wybór narzuty

Narzuta na łóżko - Obecnie ukrywanie poduszek i koców w szafkach i schowkach nie jest już nowoczesne. Wygodniejsze i bardziej estetyczne jest wykorzystanie eleganckiej narzuty na łóżko, którą dopasujesz do designu sypialni. Na rynku dostępnych jest wiele wariacji kolorystycznych i wzorniczych, dzięki czemu narzutę można dowolnie łączyć z resztą wyposażenia pokoju, a efekt na pewno będzie doskonały!

Szukasz sposobu, aby w ciągu dnia w praktyczny i elegancki sposób uczynić swoje łóżko przytulnym?

Oferujemy ulubione modne narzuty na łóżko w kilku wzorach i standardowych rozmiarach na pojedyncze lub podwójne łóżko. Narzuty są wykonane z mieszanki włókien sztucznych z bawełną, dzięki czemu nie kurczą się, są ciepłe i przyjemne w dotyku. Łatwe utrzymanie zapewnia możliwość prania w pralce w temperaturze 40°C.

Jak wybrać prawidłowy rozmiar?

Narzuta na pojedynczą pościel 160 x 220 cm jest przeznaczona na łóżko o szerokości od 80 cm do 120 cm i długości 200 cm. Narzuta na podwójną pościel 240 x 260 cm jest przeznaczona na łóżko o szerokości od 160 cm do 220 cm i długości 220 cm.

 

Ile poszewek na poduszkę jest w komplecie?

Narzuta na pojedyncze łóżko zawiera 1 sztukę poszewki na poduszkę 40 x 40 cm a narzuta na podwójne łóżko zawiera 2 sztuki 40 x 40 cm poszewek na poduszki. To dotyczy tylko wzorów, u których podano informacje, że są one w komplecie.

Czy można zamówić środek do poduszki?

Tak, środek do poduszki o rozmiarze 40 x 40 cm z kuleczek poliestrowych można zamówić razem z narzutą.

 

 • Darmowa dostawa
  od 300 zł
 • Prezent do zakupów
  powyżej 100 zł
 • Towar wprost
  od producenta
 • Jesteśmy na rynku
  od 25 lat