Wielkanocne dekoracje z odrobiną wiosny

Wielkanoc, święta wiosny, na które wszyscy z niecierpliwością czekamy dosłownie za drzwiami, więc konieczne jest dla nich odpowiednio przygotować swój dom. Prawo świąteczny nastrój dzięki wyczarować administracji dobrane akcesoria dekoracyjne. Brakuje inspiracji? Przygotowaliśmy kilka wskazówek i porad dla niesamowitej dekoracji Wielkanoc!

Wielkanoc sukienka na stole

Zastanawiasz się, jak w tym roku będzie ozdobić stół świąteczny? Wielkanoc ma trzy główne symbole. Jest to królik, jajko, i oczywiście kwiaty. To właśnie te motywy nie powinien przegapić na pulpicie. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy obrusy z drukowaniem Wielkanoc , ale także haftowane obrusy o różnych kształtach i rozmiarach.

Jeśli zdecydujemy się na uroczysty tabeli z motywami z kurczaka i malowane jaja wielkanocne dać jasny sygnał, że chcesz powitać wiosnę w pełnym rozkwicie! A pod z pieczonego baranka, niech motyw obrus bicz w jasnych kolorach. Kwiat łąki i pierwsze tulipany w zarodku wywołuje uśmiech na twarzy każdego z nas, więc dlaczego oni nevyzdobit tabeli? Obrus ​​z wzorem żonkile, tulipany kotów i daje pokój odrobinę wiosny.

Kuchnia w nowym przebraniu

Na parapecie zaczynają rosnąć zioła. Idealny czas, aby ożywić kuchnię i dodać do niej trochę wiosennej atmosferze. Czy mycie okien, więc dlaczego nepořídit nowy płaszcz w postaci zawiesin ze świeżych wiosennych kwiatów płatków. Również podkładka w jasnym kolorze pomarańczowym rozjaśnia kuchnię i daje apetyt na specjalności wypoczynkowych.

Ostatní warte uwagi dekoracje są fartuchy i rękawice kuchenne , które utrzymają wiosenny nastrój w kuchni do gotowania. Fartuch z żonkili Ci nie tylko chroni przed niepożądanymi plamy na ubraniach, ale w połączeniu z potholder w tym samym eleganckim wyglądem będzie działać, że jesteś całkowicie gotowy do Wielkanocy. Ani tkaniny nie mogą być wykorzystywane wyłącznie do suszenia naczyń. Wybierz na przykład bawełnianą szmatkę kačenkam i że będzie dobrze wyglądać, a także ozdoby.

Wstrzyknąć sprężynę do salonu!

Pokój dzienny musi nie tylko ozdobić jajka wspierać atmosferę sprężyny. Być może czujesz, że jesteś wiosną domowego skrada się powoli, a słońce pozostaje za oknami. W tym przypadku Dodaj talent inclu nowych zasłon . Dodatkowo, sekcja ma wiele dekoracje wiszące ozdoby, które można wykorzystać. Kilka małych motyle i biedronki zamienia swój pokój gotowy wiosennej łące! Ta idylla zachęcić poszewki nadrukowane kwiaty.

Newsletter

Chcesz otrzymać 20 zł rabatu na pierwsze zakupy? Zapisz się do newslettera.