Zasady konkursu na sztuczne choinki

Selfk wygrać sztuczną choinkę?

1. Zakup wszelkich towarów z naszej oferty w okresie od 1.11. 2017 do 30. 11. 2017
2. Wypełnij formularz który wyślemy Ci e-mail potwierdzający
3-ta przewidzieć, ile są sprzedawane razem w listopadzie do obrusów świątecznych www.dekortextil.cz i www.dekortextil.sk
4-ty wygrać sztuczne choinki w wysokości 8666 CZK


Może po prostu szczęście uśmiecha się do ciebie! Dokładne sformułowanie warunków konkurencyjnych poniżej.

Pełne warunki konkurencji

1. Organizatorem konkursu

Organizatorami konkursu jest Forbyt BF sro, ID 25353969, z siedzibą 534 Stare, Stare Miasto, 739 61 Třinec (zwana dalej „Organizatorem”)

2. Miejsce i czas trwania konkursu

Konkurs odbędzie się za pośrednictwem sklepu internetowego www.dekortextil.cz i www.dekortextil.sk w okresie od 1.11. 2017 do 11.30 2017.   Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany czasu trwania konkursu.

3. Uczestnicy konkursu

Udziału w konkursie może być tylko osoba fizyczna 18 lat lub starszych przebywających w czeskim i słowackim rebubliky że w czasie konkursu na zakup naszego e-sklepu, a następnie prawidłowo i zgodnie z prawdą wypełnić formularz konkursu (zwanego dalej „konkurenta”).

Poprzez udział w konkursie wyraziły zgodę na te warunki konkursu. Jednocześnie wyraża zgodę na podstawie ustawy nr. 101/2000 Sb. o ochronie danych osobowych, przetwarzanie danych osobowych.

Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie, odpowiednio. wyślij sugestię tylko raz, w przeciwnym razie zostanie on wykluczony z konkursu. neuvedeno będzie również Wykluczony zawodnik, który dostarczy nieprawdziwe, niepełne lub wprowadzające w błąd informacje, lub który jest podejrzany o oszustwa lub wykroczenia w konkursie. Konkurencja nie może uczestniczyć w organizatorom pracowników, w tym członków ich rodzin i bliskich.

4-te Mechanizm Konkurencja

Zasada konkursu jest prosta, wystarczy wysłać końcówkę na pytanie: „Ile są sprzedawane razem w listopadzie do obrusów świątecznych i www.dekortextil.sk www.dekortextil.cz?” Poprzez formularz, który otrzymasz e-maila z potwierdzeniem. Najbliższe domysły wygrywa. W przypadku remisu zwycięzcą zostaje autor końcówki, które otrzymaliśmy wcześniej.

5. Wycena

Wygrywając nagrodę: Sztuczne choinki sosnowe Platinum Natural 250 cm

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany nagród może również zorganizować zawody w każdej chwili rozszerzyć, zawiesić lub anulować z jakiegokolwiek powodu, bez odszkodowania. Wszelkie odzyskanie nagrody lub udziałem w drodze prawnej jest wykluczone. W przypadku sporu lub błąd obejmuje również prawo do decydowania organizatorów konkursu.

6. Ocena Konkurencja

Po zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej facebookových. Nagrodzeni zostaną wysłane w ciągu 30 dni od konkurencji.

Newsletter

Chcesz otrzymać 20 zł rabatu na pierwsze zakupy? Zapisz się do newslettera.