Zestawy dla kuchni

Zestaw dla kuchni Daisy

- nowoczesny styl new-art w wesołych kolorach z kwiatowym motywem. Cały komplet wyprodukowany z 100% bawełny, będzie doskonałą ozdobą dla każdej nowoczesnej kuchni lub jadalni. 

Do zestawu należą >>

 

Zestaw dla kuchni Mediterranean

- klasyczne motywy kuchenne(wino, młynek do kawy, przyprawy, kwiaty itd.) w kratkę, dostępny w kilku kolorach. Zestaw ten doskonale się nadaje do każdej kuchni i jadalni. Został wyprodukowany z 100% bawełny.

Do zestawu należą >>


 

Zestaw dla kuchni Bella

- stylowy i elegancki zestaw do kuchni z deseniem w kratkę został zaprojektowany w przyjemnych i nowoczesnych kolorach.. Cały komplet wyprodukowany został z 100% bawełny. Stylowo dopasuje kuchnię do jadalni.

Do zestawu należą >>

 

 

Zestaw dla kuchni Róża

- praktyczny komplet w wesołych kolorach z plastycznym motywem róży. Pasuje do każdego nowoczesnego domu! Cały komplet wyprodukowany został z 100% poliestru zapewniając łatwe utrzymanie. Do wyboru jest wiele modnych kolorów.

Do zestawu należą >>

 


 

Zestaw dla kuchni czeski wzór "Cibulák"

- miłośnicy rustykalnego stylu się ucieszą. Biało-granatowy zestaw dla kuchni można użyć praktycznie do każdej kuchni czy jadalni. Co więcej, łącząc go z porcelanowym wzorem, poczujesz atmosferę wsi XIX wieku.

Do zestawu należą >>

 

Zestaw dla kuchni Gerbera

- tradycyjny kwiat i kratka to najbardziej lubiane wzory do kuchni i jadalni. Zestaw dla kuchni Gerbera doskonale łączy te dwa ulubione motywy. Powraca do tradycji rustykalnej, ale także nie zapomina o współczesnych trendach. Wnętrze można dostroić używając jednego z czterech kolorów.

Do zestawu należą >>

 

Zestaw dla kuchni Astry

- popularna kombinacja pasków z astrami rozjaśni Twoją kuchnię oraz jadalnię. Łatwe utrzymanie zapewnia materiał (wyprodukowany z 100% polyestru). Klasyczny oraz współczesny styl w jednym – taki jest zestaw dla kuchni Astry.

Do zestawu należą >>

Zestaw dla kuchni Maki

- przyjemną i ciepłą atmosferę w każdej kuchni dopełni zestaw z motywem kwiatów maku. Motyw jest plastyczny, deseń w ten sposób sprawia wrażenie, że jest przestrzenny. Materiał jest łatwy w utrzymaniu (100% poliester).

Do zestawu należą >>

 

 

Newsletter

Chcesz otrzymać 20 zł rabatu na pierwsze zakupy? Zapisz się do newslettera.